Lisa veel 50 € eest, saad transpordi tasuta
Hinnad käibemaksuga

Tere tulemast BÜROOMAAILMA internetipoodi!

Büroomaailma internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik kontoritööks vajalikud kaubad interneti teel. Registreeritud kasutajad saavad krediidilimiidi piires tellida kaupu ilma ettemaksuta. Krediidilimiidi ületamisel on võimalik tasuda ettemaksuga või pangalingi kaudu.

BÜROOMAAILMA internetipoest ostmine

Büroomaailma internetipoest ostu sooritamiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreerimata kliendile pakume võimalust maksta pangalingi kaudu (Swedbank, Nordea, SEB) või ettemaksuarvega.

Hinnad internetipoes ning tellitud kauba eest maksmine

Hinnad Büroomaailma internetipoes on alates 1.01.2011 näidatud eurodes. Hinnakiri internetipoes vastab Büroomaailma jaemüügi hindadele. Registreeritud kasutajad näevad internetipoes püsikliendilepingus kokkulepitud hindu, s.t. hinnad kuvatakse juba koos kehtiva hinnasoodustusega. Valitud kaupade eest on võimalik tasuda ettemaksuarvega või pangalingi kaudu. Pärast raha laekumist meie arvele toimetatakse kaubad Teie poolt valitud asukohta.

Krediidiklientidele:
Internetipoest tellitud kauba eest tuleb maksta vastavalt arve-saatelehele, mis tuuakse kohale koos kaubaga. Arvete maksetähtaeg on näidatud arvel ja fikseeritud püsikliendilepingus.

Internetipoest tellitud kauba transport

Tellimused* toimetame kohale tasuta, kui saadetise summa on üle 50€.
Saadetistele, mille maksumus jääb alla 50 €, lisandub kohaletoimetamise tasu 6 €*.
Enne kella 14.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinnas hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinna tellimuse esitamisele järgneva 2 tööpäeva jooksul.
Tallinna piires pakume kiirete väiketellimuse puhul kiirtarne võimalust. Lisandub kiirtellimuse transporditasu 20 €. Kiirtellimus on kuni 5-realine väiketellimus, mille kaal ei ületa 30kg. Kiirtellimuse esitamise aeg on tööpäeviti kuni 14.00 ja tarne 3h jooksul.

*Suuremahulise ja raske kauba (mööbel, tahvlid, seifid jms) transpordi puhul kehtivad eritingimused.

Kõik hinnad on koos käibemaksuga

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses Büroomaailma internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helistage telefonil  600 5100.

Kauba leidmine ja valimine

Kaupade leidmiseks valige menüüst "Tellimine". Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub vastavate tootegruppide loetelu. Valides tootegrupi, ilmub alagruppide nimekiri. Alagrupi alt leiate konkreetsete toodete loetelu, laoseisu ja Teile kinnitatud hinnakirjale vastavad hinnad. Toote nimetusel klikkides saate selle kohta lisainfot. Samas on ka lahter, kuhu saate sisestada kauba koguse. Klikkides kõrval oleval lisamisnupul, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ja kuvatakse vastav teade.

Ostukorv

Ostukorv sisaldab kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Iga tellitud kauba kohta näidatakse kaubakoodi, kauba nimetust, kogust, hetke laoseisu, Teie hinda ja rea summat. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate korrigeerida. Parandatud andmed tuleb kinnitada, vajutades nupule "Muuda koguseid".

Tellimuse kinnitamine ja tasumine

Klikkides ostukorvis nupul "Kinnita tellimus", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Pärast tellimuse kinnitamist vormistatakse krediidilimiidi olemasolul tellimus meie laotarkvarasse ja algab tellimuse töötlemine.

Klientidele, kellel ei ole krediidilimiiti või see on ületatud  võib tasuda koheselt pangalingi või ettemaksuarve kaudu. Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist. Teie tellimusi säilitatakse 3 kalendripäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus annulleeritakse.

Piirangud ostmisel

Algselt tellijal mingeid piiranguid ei ole. Vastavalt klientide soovidele on võimalik seada erinevaid piiranguid, kas kogu firmale või üksikutele allüksustele. Enamlevinud on toodete sortimendi piiramine ja konkreetsele kliendile mõeldud erikaupade lisamine, osa kauba määramine ainult kinnitusega (kinnitab selleks määratud isik) tellitavaks kaubaks, allüksuste kuu krediidilimiidi jälgimine. Limiidi ületamisel saab kaupu tellida ainult pärast vastava isiku kinnitust.

Internetipõhiste vaidluste lahendamine

Link

Büroomaailm

 
Euro kalkulaator
= EEK