Lisa veel 50 € eest, saad transpordi tasuta
Hinnad käibemaksuga
Näita:
Kaubamärk:
Toote nimi
Tootekood
Laoseis
Hind
Eeldatav tarne

LINKSYS SFP TRANCEIVER 1000BASE-SX (LC) MGBSX1

K0056226 Keskladu: 0 tk
Kauplused: 0 tk
Välislaod: 0 tk
141.56 € tk
Tellimisel
 
Uuri saadavust

Tranceiver Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single mode - up to 10 km

K0053470 Keskladu: 0 tk
Kauplused: 0 tk
Välislaod: 0 tk
765.00 € tk
Tellimisel
 
Uuri saadavust
Euro kalkulaator
= EEK